Prikrývka zimná s ovčou vlnou Merino Modern

Kód produktu: 4888 Prikrývky Dostupnosť: Skladom 

Naša cena:  56.46 € 

  • Zvoľte
  • Počet

Prikrývka Merino Modern zimná zaisťuje kľudný spánok bez teplotných výkyvov. Chráni pred chladom a zároveň aj pred prehriatím. Produkty Merino Modern majú významné protialergické účinky.

Prikrývka Merino Modern zahreje a zároveň chráni pred prehriatím. Veľmi vhodná pre alergikov, astmatikov a reumatikov.
Povrch je zo sypkovina a náplň zo 100% vlny vo forme rúna rovnomerne rozloženého, vďaka prešitie.
Je vyrábaná v štandartných rozmeroch od 135x100 až po 220x260, taktiež ponúkame možnosť atypických rozmerov aj hmotnosť výplne na zákazku.

Velikost prikrývky 140x200 je 135x200.

Doporučené profesionálne chemické čistenie, pri použití prostriedkov s lanolínu možno prať do 30 ° C.

zloženie:
- povrch: 100% bavlnená sypkovina
- náplň: 100% ovčia vlna Merino
- gramáž: 500g/ m2

* Sypkovina je hustá tkanina prevažne z čistej bavlny, ale používajú sa aj zmesi s polyesterom alebo viskózou. Hlavným účelom je, že aj ten najjemnejší výplňový materiál (perie, srsť atď.) Nesmie preniknúť skrz a zároveň musí tkanina prepúšťať vlhkosť.

Woolmark logo

Tento výrobok pre nás vyrába licencionár Australian Wool Innovation (The Woolmark Company Pty Ltd.) a je opatrený pečaťou Woolmark®, ktorá je najviac rešpektovanou ochrannou známkou pre textilné výrobky na svete. Výrobky s touto pečaťou aj materiál z nich vyrobený prechádzajú náročným testovaním a môžu ju niesť len tie produkty, ktoré obsahujú prvotriednu 100% vlnu Merino aj v kombinácii s ďalšími prírodnými materiálmi ako Kašmír, Camel, Alpaca a ďalšie. Podrobnejšie informácie nájdete v angličtine priamo na stránkach Woolmark®.


aktualizace: 27.8.2022 :: webdesign by MYLEE Design (c) 2015 - 2022